طنز؛ اختلاس آکادمیک
ثبت شده در ستاد ساماندهی | قاطی پاتی
خانه » سرگرمی تفریحی » طنز؛ اختلاس آکادمیک
طنز؛ اختلاس آکادمیک

طنز؛ اختلاس آکادمیک

سایت سرگرمی تفریحی جدید 96

بهترین سایت سرگرمی تفریحی ایرانی

مطالب سرگرمی جدید 95

جدیدترین مطالب سرگرمی جوک عکس جدید 96

 

 

[ad_1]

ماهنامه خط خطی – مهرشاد مرتضوی:

 

اخبار فرار مغزی: تحقیقی نشان داد تعداد دارندگان مدرک دکتری در کابینه حسن روحانی بیشتر از کابینه اوباماست. یعنی جوان های ما فرار مغزها می کنند، می روند آمریکا درس می خوانند، بعد می بینند خود آمریکایی ها فرار بی مغزها کرده اند، آمده اند ایران که دانشگاه آزاد درس بخوانند. (لابد چون اینترنتش خیلی خفنه!) در نتیجه، مغزهای ما بر می گردند و وزیر می شوند. ولی خوشبختانه در کشور همه چیز متعادل است و این حجم تحصیل دولتی ها در دانشگاه های خارج، با حجم تحصیل مجلسی ها در دانشگاه های پیام نور داخل خنثی می شود و به توازن می رسد.  

اخبار علمی- توجیهی: دادستان کل کشور از اختلاس 1200 میلیارد تومانی در دو بانک خبر داد. ربطش به دانشگاه این است که یا این همه پول خیلی آکادمیک جا به جا شده است و متخصصان دانشگاهی پشت قضیه بوده اند، یا دانشگاهیانی که داخل بانک ها بوده اند آن قدر دانشگاهی نبوده اند و متوجه قضیه نشده اند و نتوانسته اند جلویش را بگیرند. پس در هر صورت، کل قضیه تقصیر قشر دانشگاهی است.

درددل: یادش به خیر. زمانی در دانشگاه های کشور، هر روز یک اتفاق جدید می افتاد. درواقع، هر روز یک مدرک یک استادی، دانشیاری، مدیرگروهی، وزیر کشوری چیزی جعلی از آب در می آمد. اما الان کار به جایی رسیده است که دانشجویان باید با موچین از لای اتفاقات تحصیلی شان یک حاشیه بیرون بکشند، تازه اینکه خود دانشجوها هستند و در محل حضور دارند. شما ببینید طنزنویس بدبخت چقدر باید تلاش کند تا برای قشر دانشگاهی حاشیه بسازد!

[ad_2]

در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حذف خواهد شد..


ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : قاطی پاتی
پیج شخصی ادمین در اینستاگرام