تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی است
خانه » مختلف ( 95 ) » درب و داغان کردن خودرو به روشی هیجان انگیز!

اطلاعیه سایت

درب و داغان کردن خودرو به روشی هیجان انگیز!

درب و داغان کردن خودرو به روشی هیجان انگیز!

به نقل از دانلود جدید 96 برترین وب سایت سرگرمی تفریحی ایرانی :


وب سایت روزیاتو – حامد آل محمد: کارخانه های تولید خودرو را های مختلفی را برای آزمایش محصول خود در نظر می گیرند. تونل باد و تصادف با مانع (برای کنترل عملکرد کیسه هوا) را می توان از جمله مهم ترین آزمایش ها در این زمینه نامید. اما راه های دیگری نیز وجود دارند که چندان شبیه موارد قبلی نیستند می توانند ماشین را به طور کامل نابود کنند.

در ویدیویی که مشاهده می کنید، بلوکی بتنی از ارتفاع ۳۳ متری بر روی یک خودرو انداخته می شود. بعد از برخورد جسم، ماشین به طور کامل آسیب می بیند و به چند قطعه تقسیم می شود. تمام جزئیات با دقت بسیار بالا به تصویر کشیده شده اند و همه چیز کاملا نمایان است.

اتفاقاتی که برای خودروی نگون بخت رخ می دهد، به هیچ وجه غیر منتظره نیستند، اما فیلم برداری آهسته باعث می شود که این ویدیو جذاب تر از نمونه های مشابه جلوه کند. عوامل انجام این کار یک بلوک کوچک را نیز بر روی ماشین پرتاب می کنند، به علاوه خود وسیله هم از بالا به پایین انداخته می شود. از شما دعوت می کنیم ویدیوی جذابی که در ادامه آورده شده را تماشا کنید.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

تلاش برای نابودی خودرو با رها کردن اجسام سنگین روی آن 

√ در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حذف خواهد شد √


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : مهدی جباری (نکا)